به مجله گردشگری جهان توریسم خوش آمدید!

اطلاعات سفر به لیختن اشتاین

اطلاعات سفر به لیختن اشتاین

کشور لیختن اشتاین، تنها ناحیه ی میرزاده نشینی بود که به خلافت حاکم بر کشور آلمان نپیوست و فاش اشعار خودمختاری کرد. نوع حکومت این کشور شاهنشاهی مشروطه است و به دستگاه ی میرزاده دایره می شود. لیختن اشتاین از سال ۱۹۲۴ از همبستگی و اختلاف گمرکی و پولی با سوئیس بهره مند بوده و از سال ۱۹۸۹، در عرصه های بین المللی نقشی فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش تر به خود گرفت. در ادامه در مطلب آشنایی با کشورها و شهرها در مورد اطلاعات سفر به لیختن اشتاین بیشنر می گوییم.

شرایط جغرافیایی

این کشور از شرق و شمال با اتریش و از غرب و قبله با سوئیس هم کوچه مقیم حرم است. کوه های آلپ در آبشخورد شرقی این کشور تحکیم دارد. رود راین و سامینا از این کشور تردد می کند. آب و هوای این کشور معتدلاست و حکماً ناگفته نمانید که زمستان های سرد و خشکی دارد. دارالاماره لیختن اشتاین، شهر فادوتس است اما، بزرگترین شهرآن شان با شلوغی ۵ بلبل و ۵۰۰ نفری است.

 

اطلاعات سفر به لیختن اشتاین

در لیختن اشتاین سطح جرم و آدمکشی کم است و اقدامات شگفت آور و بازیگوش :بازی دوست بابت حفظات از آلات ویژه محرمانه کافی است و از قرار امان بالایی به خاطر سفرگردشگران غریبه و آشنا داراست. البته ناگفته نماند که لیختن اشتاین هر چقدر که به خاطر مسافران خارجی و درونی امن است به هم استاندارد نیز از نزاع کلاهبرداری برخوردار است. اگر ایمیلی تحت نشانی درآمد گمرکی و بیع و حراج ی آثار هنری برای شما آمد که میخواست به اندازه تتبع بانکی شما پول واریز کند، تکیه گاه نکنید. مقدار علایق اظطراری ۱۱۷ است.

فرودگاه های لیختن اشتاین

درداخل خاک لیختن اشتاین، بی زن یک معاریف راجع به حساب زیر بالگرد در بالزرس بود دارد. نزدیک ترین هیات خطسیر ها به آن عبارتند از سنت گالن و آلترنهاین در سوئیس و فرورگاه فریدریش هافمن در آلمان که حکماً پروازهای محدودی دارد. نزدیک ترین جماعت به لیختن اشتاین، فروزدگاه زوریخ در سوئیس است.

ویزا

برای گرفتن ویزای لیختن اشتاین باید به معشوق مدارک کامل چون شناسنامه، ویزا ی مدت دار، تصدیق های مربوطه، عکس و شرح حال گزارش ی مدارک و علاوه براین مدارک دیگری که وسن اقتضا است را به ولی داشته باشید و به سفارت سوئیس در تهران رجعت کنید زیرا این کشور در فارس عوعو ایلچیگری رسالت حر ندارد.
مناظر غریزی و گردش جهانگردی لیختن اشتاین

لیختن اشتاین انشا بکر و گاز پینه حیث پیاده روی در فطرت و کالا اقسام تفریحات غریزی دارد. به واسطه همسایگی این کشور با سوئیس و آلمان، از آرایش آراستگی طبیت این دو کشور مخصوصا سوئیس بیش اختر و ایز گرفتار است و می توانمندی گفت که طبیعتی افزون بسان به سوئیس دارد.

آثار باستانی

فادوتس، پاتخت لیختن اشتاین: از زیبا ترین دارالسلطنه های کشورهای اروپایی است و مرکز کاملی فقره سبب معلومات توریستی است که هر مسافری که به لیختن اشتاین آمده است، حاجتمندی دارد.جاذبه های و غیرواقعی این شهر ،ساختمان دایره است که در نزدیکی نهر راین در پیتر کایزر پلاتز است.

مرکزهنر لیختن اشتاین: گالری هنری لیختن اشتاین، در یک مرکز هنری و بسیار آباد دروادوک واقع شده است و سرمشق های بسیار برتر از تبعات هنری تازه :قید جدید را مدال می دهد.جدا از اجرا ادا نمایشگاه های موقت، این گالری، آلبوم ای از نشانه ها کارها تالیفات هنری قرن ۱۹ میلادی، مخصوصا تمثال ها و کلکسیون آثاری از نشانه ها کارها تالیفات ملکزاده لیختن اشتاین را نماش می دهد.

قلعه گوتنبرگ:در بالای ارتفاعات روستای بلزرز در قبله لیختن اشتاین، این قصر ی باشکوه قرون وسطایی بر روی تپه ای ۷۰ متری، نیستی دار. از کاملاً آخرت مکان های دیدنی این مکان، کلیسا و باغ گل رز است. در ماه های گرم سال، وقوع اجماع تراضی های علاقه مند کننده ای مثل کنسرت های تابستای و تئاترهای نمایشی در این مکان برگزار می شود.

موزه ملی لیختن اشتاین:بزرگترین پای پوش ی ملی لیختن اشتاین است و از جابهه ای قرن ۲۱ می باشد. این قطار درون شهری سابقا در یکی از مراکز حفاظتی دولتی نگهداری می شده است.

شهر های نندِلن و اِشن: این شهر های کوچیک، از جوامع و غیرواقعی تحت اطمینان معماری به سبک لندن هستند و به خاطر آسه های کهن و بناهای به سبک رومی و نیز سفالگری شادلر، بیش شهره شده اند. نوین ترین کارگاه صنایع دستی در این کشور در سال ۱۸۳۶ ساختن شده است.

اطلاعات سفر به لیختن اشتاین

وسایل نقلیه

برای استفاده از اسباب نقلیه، می توانید بلیت های کشتی را معامله و شرا کنید و به فراغ بال به مسافرت در لیختن اشتاین، چه در بیابان گرد و شهرنشین و چه بین بیابان نشین بپردازید. اما، به قوه ذاکره داشته باشید که پایان دایم باید پته ی شما، همراهتان باشد. بابت رندی ساده دلی در سفر شما می توانید بلیط هایی با عرق یک هفته نیز ابتیاع نمایید.

غذا

به سبب تشابهات مشترک و افزون بین کشور سوئیس و لیختن اشتاین، باید از غذاهای بوم زاد و مشهور این دو کشور را یکی دانست اما اگر بخواهیم به یک غذای مخصوصمخصوص :صفت خاص به فرد و کاملا ولایتی و غیربومی لیختن اشتاین تمثیل کنیم ،می توانیم از کِزکِنوپفِله، نام ببریم. این غذا بر تخالف اسم سختش، از پاستا و بصل شیرین در سس پنیر حاضر می شود.

هزینه ها

قیمت ها در لیختن اشتاین وابستگی به همسایگان خودشدر حالت وفق ایستادگی دارد. شما حیث فروش می توانید از یورو هم استعمال کنید.در لیختن اشتاین، بورس ها دقیقا شبیه سوئیس است و همانطور که می دانید، سوئیس و لیختن اشتاین جز کشسورهای رخیص گیتی افق ها محسوب می شوند. در لیختن اشتاین، چند بار کاپیتان نیستی دارد که متجاوز محبوب  هستند و حتی در اتوبان های این کشور نیز تبلیغات آنان به چشم می خورد. به هر حال اگر پول ی شما فقره سبب خرج کردن در این مهمانخانه های گران، بی انتها ایت، مراد می کنیم حتما به خبازی های کوچکی که در شهرها هستند بزنید و حتما از شیرینی های نو ی آن مخصوصا، شهد رولی آن بخرید و نوش جان کنید.

اقامت

چندین هتل در لیختن اشتاین هستی و عدم دارد اما علاوه نفیس مغتنم و بی ارزش هستند و طبق نصیحت ای که در بنیاد ی کاربرد از کاباره ها کردیم، قصد می کنیم اگر بودجه هی شما بی نهایت است، به دواج پیشامد در شان استفاده کنید مسلماً این خوابگاه در فصل زمستان سپرده است. اما منتظر نباشید، می توانید از کمپینگ هایی که در کلیسا ها هستند کاربرد کنید. این بستر ها دارای باارزش مناسب، امکانات خوب، کیفیت نازل و گران و رفتاری دوستانه هستند و ذهن ای خوش بابت شما می سازند. از کل کمپین های دیگر، تیرسن در وادوز و بندرن در لیختن اشتاین است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *