به مجله گردشگری جهان توریسم خوش آمدید!

راهنمای سفر به والنسیا

راهنمای سفر به والنسیا

شهر والنسیا از لحاظ جغرافیایی در کنار رود توریا، در ساحل شرقی شبه آداک ایبری و بخش غربی دریای مدیترانه و در مساوی خلیج والنسیا واقع شده است و در جنوب این شهر یعنی خلیج والنسیا که بخش ازلی کرانه ها آبخوست قناری شروع می‌شوند. سطح اندازه گیری این شهر کشور در اسپانیا حدود ۱۳۴ کیلومترمربع بوده و برطبق با آمار سرشماری که در سال ۲۰۱۰ صورت گرفت حدود ۷۸۰ هزار نفر در آن شادخواری گذران می کرده اند که این عدد تا کنون حتما دگرسانی کرده است. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری جهان در مورد راهنمای سفر به والنسیا بیشتر صحبت می کنیم.

راهنمای سفر به والنسیا

هزینه اقامت

زمانی که به والنسیا سفر کردید بابت توقف دستتان معشوقه باز است چرا که هتل های اضافی در این شهر وجود دارد که تنها باید وجه ای که بابت اتراق در این شهر اسپانیایی در نظر گرفته اید را تعیین کنید و یکی از هتل های این شهر را گزینش کنید. به طور مثال هاستل ها در این شهر از شبی ۱۰ یورو و هتل ها از شبی ۳۵ یورو آغاز می شوند. به غیر از هتل، اتراقگاه های متنوعی هم در این شهر وجود دارد که بتوانید با اقامت در آنها از لحاظ اقتصادی برایتان سان به صرفه باشد، اما دیگر نیازهای شما نظیر امکانات کم ارزش و قرار امان نیز نمی تواند در این مدل اقامتگاه ها معتاد خواهر شبیه هتل محیا باشد.

لازم به ذکر است که آژانس مسافرتی در اکثر نقاط دنیا دارای امکان رزرو هتل است و نیز شما می توانید قبل از رزرو با مشاوران این آلبوم که به طور ۲۴ ساعته آراسته ارائه مشاوره هستند جهت برگزینی هتل مورد نظرتان مشورت نمایید. در ادامه راهنمای سفر به والنسیا به چند هتل خوب در این شهر رمز خواهیم کرد.

هتل و چشمه آب گرم آرِناس

هتل ۵ بازیگر ی پیشنهادی در شهر والنسیا که در آن چشمه ی آب گرم هم وجود دارد آرناس است. این هتل برای تمام مذاق سرشت ها رخت مختلفی را در نظر محزون و از امکانات آن را شامل، حوض باشگاه، بار ها مجلل و … می باشد که همگی سبب می شوند بتوانید اسکان خوبی را در این شهر داشته باشید.

  هتل کاخ ملکه ویکتوریا

دیگر هتل پیشنهادی در راهنمای سفر به والنسیا، کاخ ملکه ویکتوریا است. این هتل اتراقگاه زیاد مناسبی است برای کسانی که می خواهند اقامت کوتاه در این شهر داشته باشند. از جمله امکاناتی که این هتل دارد شامل اینترنت، رستوران، اتاق های متجاوز تمیز و مرتب می شوند. این هتل به طور ۲۴ ساعته دفع دارد و کارمندان آن به چند زبان مسلط هستند که این مایه برگ را برای اقامتتان راحتتر می کند.

راهنمای سفر به والنسیا

 هتل سورویا سنترو

هتل جمع و جور دیگری که در این شهر وجود دارد و در توریستی ترین نقطه ی والنسیا است هتل سورویا سنتر است. در این هتل صبحانه مجانی بوده و از جمله امکانات آن شامل، مهمانخانه با امتعه غذاهای اسپانیایی و بین المللی و ایضاً پارکینگ و اینترنت در آزادگی مسافران قرار می گیرد.

هزینه ی خورد و خوراک

حیف است که به شهر والنسیا بروید و غذاهای سنتی آن را نخورید، این شهر در کنار جشن ها و جشن هایی که دارد انواع غذاهای لذیذ و بی مزه دلچسب و دسرهای فوق العاده را طبخ می کنند. حتما غذاهای خیابانی این شهر را آزمایش کنید هم حجم آنها زیاد است و هم این که می توانید در هزینه های مربوط به خورد و خوراکتان تنخواه چشم گیری را داشته باشید. در ادامه راهنمای سفر به والنسیا به غذاخوری های بی نظیری که دراین شهر اسپانیایی و ایضاً بورس های نامربوط و موثق به غذا بر اساس آمار سایت رسمی Numbeo می پردازیم.هزینه های هردری به غذا در این کشور را بر اساس سایت رسمی Numbeo ذکر می کنیم، که عبارتند از:

برای یک وعده غذا در یک کافه مناسب قیمت باید بورس ۱۰ یورو را بپردازید.برای صرف یک وعده غذای دونفره در یک رستوان معدل باید ۳۵ یورو آهار کنید.قیمت منوهای مک دونالد در شهر والنسیا به نسبت نازل و گران تر است و مبلغ ۷ یورو می باشد.برای تهیه آب معدنی ۱٫۱۲ یورو و اگر بخواهید یک فنجان قهوه میل کنید باید بابت آن ۱٫۵۳ یورو بپردازید.

راهنمای سفر به والنسیا

کافه ایتالیایی به خانه بیا

در طول سفر هیچ چیز به پایه ی یک محیط دلنشین و محرم نمی تواند حال مسافر را خوب کند، ازاین رو غذاخوری ایتالیایی به خانه بیا می تواند همان چیزی که باشد که انتظارش را دارید. در این مهمانخانه همونطور که اسمش هم پیداست می  توانید اجناس غذاهای ایتالیایی نظیر پیتزا، پاستا و … را میل کنید.

غذاخوری دریایی صدف

رستوران پرطرفدار دیگری که در این شهر وجود دارد و می توانید در آن کالا اقسام غذاهای دریازی و بری را میل کنید کاباره بحری آبزی صدف است. این رستوران غذاهای افزون معروفی دارد و برای کسانی نخستین و انتهایی بار است به آن می روند بیش واهمه است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *