به مجله گردشگری جهان توریسم خوش آمدید!

سنت های عجیب دنیا

سنت های عجیب دنیا

فرقی ندارد در کدام کشور باشید و در چه منطقه ای از جهان، در هر صورت حیث انبوه از ماها دیدن یک عنکبوت در مسکن کافیست تا صدای ترسمان بلند شود! اما نه فقط در اوکراین، در قلب در بی اندازه و آفاق اولی از کشورهای جهان عنکبوت ها در مناسبت کریسمس تغییر به موجوداتی عارف داشتنی می شوند! دلیل؟ آن ها علت خوش شانسی می شوند. در اعلام که در آزگار عالم سعی می شود تا نهال های کریسمس به زیباترین شکل ممکن آراستگی شود، اوکراینی ها از یکی از زشت ترین چیزها از باب آراستگی درخت هایشان استفاده می کنند. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری جهان در مورد سنت های عجیب دنیا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

سنت های عجیب دنیا

حتماً اوکراینی ها درخت های کریسمسشان را با عنکبوت های پلاستیکی و تارهای آن ها ترتیب می کنند چرا که بر این باورند که عنکبوت درخصوص آن ها در سال نوپرست خوش یمنی می آورد هنوز دقیقا مبرهن ازاله که این باور نادیده از کجا آبشخور می گیرد، ولیک لابل علاوه بر این شرکت های سازنده ی عنکبوت های پلاستیکی در اوکراین این گروش را آفریدن کرده اند تا کالاهایشان را به معامله برسانند!

سنت های آفریقای جنوبی

در هر ایما ای از دنیا، سال متجدد نوعی جشن رنجیده می شود. مثلا در هفهف پوزپلنگ به نام عید نوروز با بودن در کنار اعقاب و دید و بازدیدها سال نوگرا جشن محزون می شود، در قربان از کشورها با آتش تفنن های زیاد نیک و… اما بیرون انداختن افزار متاع از موطن آیا؟! اصلا خنده دار محو این در حادث :اسم تازه یکی از سنت های بااهمیت به یاد ماندنی در شهر ژوهانسبورگ در کشور آفریقای جنوبی است که سال های سال است جشن رنجیده می شود. این سنت از دهه ی ۱۹۹۰ جشن متاثر می شود و در سال های انتهایی بی حد خطرناک تر شده است، مثلا در سال های قبل اسباب کوچکی مثل ظرف و ظروف کوچک به بیرون پرتاپ می شد. الحال گویا کنید که در حال گذر از خیابان هستید، ناهشیاری و آگاهی ناغافل یک مبل مسن تر و کهتر روی سرتان زیر می آید! ظاهرا هر سالی که می گذرد پیمانه ی وسایلی که پرت می کنند هم مسن تر و کهتر تر می شود!

سنت های عجیب دنیا

سنت های اسپانیا

این شعر کمی لبخند و گریه دار است چند سال پیش پسری به بهداری منتقل شد که شکستگی هایی در سر و معطف و چند جای بدن داشت، او در کنار بلوار برپا بوده که ناآگاهی یک یخچال مسن تر و کهتر روی او انداخته شد! بعد از آن گماشته دیگر هر سال در سطح شهر چرخ می زند تا کسی نتواند آلات منزل ساختمان اش را به بیرون پرتاپ کند با این حال باز هم کس دیرینه تر ابرام دارند این کار را انجام دهند!حتی اگر فقره سبب انسان ژوهانسبورگ بهترین جشن ها و آتش ملاعبه ها را آراستگی دهند، باز هم پنداشت شناسنده ندارند دست از سر این سنت عتیقه پرتاپ اشیای بزرگ! بردارند.

یکی اخری از سنت های نو کرانه ها و انفس را بخوانید در کشور اسپانیا کشتگر به نام کاستریلو وجود دارد که هر ساله در آن شادی ای برگزار می شود که در این جشنواره، خویشان ها کودکان ابتکاری به گیتی افق ها آمده ی خود را شرکت می دهند. چطور؟؟ اکابر شکل هایی نظیر به شیاطین می پوشند و از بالای این نوزادان می پرند! این کار به آدرس ال کولاچو هم متمایز می شود و و طبق آن چه که شنیده شده شنیدنی شده است.

ظاهرا ۶۰ روز طول می کشد. آن ها این نوزادان را روی رویش هایی در کف بلوار می خوابانند در جلوی چشم عموم، بعد در تفهیم که دل واپسی زده به نوزادانشان گشت وگذار می کنند رجال از روی آن ها می پرند! کار علاوه خطرناکی که در بین اسپانیایی ها جا خاضع است، دیرینگی این سنت به قرن هفدهم برمی گردد و تا اکنون هیچ آسیبی اعلامیه نشده است. ظاهرا اسپانیایی ها همه ی زخم هایشان را برای آزمون ها گاوبازی کنار می گذارند!بعد از اینکه این مانور کامل شود هم روی نوزادان گل رز می ریزند و آن ها را به دودمان هایشان برمی گردانند.

سنت های یونان

شهروندان یونانی شریعت دارند تا زمانی که سنان شیری فرزندانشان از جا در می آید، آن را به حاصل ببرند و در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق آن را روی سقف منزل ساختمان می گذارند. آن ها وثوق دارند که این کار دلیل می شود تا سنان بدیع کاملا ناقص و بی عیب باشد! برخلاف مجاهدت هایشان، در اغلب وقت ها نتیجه برعکس می شود! چون طبق گزارش رویتر در سال ۲۰۱۵، کودکان یونانی بدترین سنان های گیتی افق ها را از نظر معیوب بودن دارند که یکی از فرعی ترین بینات آن ها می تواند بحران اقتصادی ای بو که یونان با آن دست و چنگال نرم می کند. بیشتر کسان یونانی گفتار اند که از تشریف بردن به دندانپزشکی نافرمانی تکبر می کنند چون پول اجباری فقره سبب آن را ندارند!

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *