به مجله گردشگری جهان توریسم خوش آمدید!

برترین جاذبه های توریستی در اوکراین

جاذبه های دیدنی اوکراین

کشورهای بسیار زیادی در اروپا وجود دارد که می توان به آن ها سفر کرد و خاطره ای بسیار خوب و رویایی را برای خود و دیگر همراهان خود ایجاد کرد، یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای تفریح و مسافرت کشور اوکراین می باشد، این کشور در دهه اخیر دچار تحولات بسیار زیادی شده است، اما هنوز هم این کشور برای بسیاری از گردشگران و جهانگردان زیبا و منحصر به فرد می باشد در ادامه با جهان توریسم همراه باشید تا با برترین جاذبه های توریستی در اوکراین آشنا شوید.

از سال ۲۰۰۵ ، تعداد توریست های خارجی که به کشور اوکراین سفر می کردند نقصان یافته. معاصر ، سالانه بیش از ۱٫۶ میلیون توریست به اوکراین می روند. اگر تصمیم دارید یک سفر تجاری به کیف داشته باشید یا مالوف دارید تعطیلات خود را در این شهر قبیح بگذرانید ، مقدمه با جذب های دیدنی که شما باید در طول سفرتان ببینید کجاها هستند.

شهر کیف اوکراین شهری مهم از نظر سیاسی، اقتصادی، هنری در اوکراین و اروپاست و وجود کلیساهای قبیح و متعدد که از اصلی ترین جاهای دیدنی کیف اوکراین به حساب می آیند، علامت از این دارد که کیف، از مراکز دیندار در اروپا نیز به احصائیه می آید.

جاذبه های دیدنی اوکراین

بیش از ده سال است که گردشگران روی خوش تری به اوکراین و این شهر نشان داده اند و هرسال توریست های بسیاری به این شهر مسبوق می شوند؛ همه این ها به دلیل این است که پتانسیل های گردشگری شکوفا شده و وقع زاید به جذب های سفر کیف اوکراین گشته است.

گذرگاه Andriyivski Uzviz

اگر قصد خریدن سوغاتی دارید این گذرگاه یکی از معروف ترین گذرگاه ها برای خرید هدیه و سوغاتی می باشد. شما می توانید در این معبر کالاهای سنتی اکراینی نظیر لباس ، سرامیک و محصولات چوبی بیابید. شما همچنین می توانید کلیسای St.Andrew یا خانه Bulgakov را نیز در مسیرتان ببینید.

جاذبه های دیدنی اوکراین

موزه جنگ بزرگ میهنی

این موزه در منطقه Pechersk شهر کیف قرار دارد و یادآور جنگ آلمان و شوروی است. بعنوان یکی از بزرگترین موزه های این کشور ، این موزه دارای بیش از ۳۰۰۰۰۰ اثر نمایشی می باشد و در مرکز آن مجسمه ی معروف میهن ( Motherland ) قرار دارد. حتی اگر نمی خواهید واقف این موزه شوید حتما در مسیرتان به آن سری بزنید و از بغاز آن لذت ببرید.

خانه اپرای اوکراین

اپرای کیو در سال ۱۸۶۷ پایه گذاری شد که سومین اپرای بزرگ در اوکراین است. ساختمان این بنا نسبت به برنامه های داخلش جالب تر است . این ساختمان یک شاهکار معماری محسوب می شود که در بالای درب ورودی آن مجسمه ای بزرگ از سر نویسنده و شاعر معروف اوکراینی “تاراس شوچنکو” نمایان است.

جاذبه های دیدنی اوکراین

از دیگر جاذبه های بسیار دیدنی و جاذبه های توریستی کیف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. صومعه پچرسک لاورا (Kiev Pechersk Lavra)
  2. خیابان خرشچاتیک (Khreschatyk)
  3. کلیسای تام سنت سوفیا (Saint Sophia’s Cathedral)
  4. موزه ملی وقایع خدای نامه اوکراین در جنگ جهانی دوم (National Museum of the History of Ukraine in the Second World War)
  5. میدان رهایش (Maidan Nezalezhnosti)
  6. مجسمه اقلیم مادری (Mother Motherland)
  7. کلیسای سنت اندروز (St Andrew’s Church)
  8. موزه پیروهیو (Pyrohiv)
  9. خانه چیمایراس (House with Chimaeras)

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *