به مجله گردشگری جهان توریسم خوش آمدید!

جاذبه های دیدنی مغولستان

جاذبه های دیدنی مغولستان

کشور شگفت انگیزی است که به آیت چشم اندازهای فوق العاده و فطرت مغولستان به آن سفر می کنند. حتی در توسعه اولان باتور، شما در میابید که این شهر در لبه بین شرق و غرب اسکان دارد: بار های سبک غرب در کنار بار های سنتی که dumplings و سوپ را به خرید می رسانند نیستی دارد؛ بشر با تبختر های کلاسیک در کنار مردمی با تبختر اسپرت در شارع قدم می زدند. رانندگان تاکسی  به موزیک آفریننده شده در morin khuur گوش می دادند و در کیفیت صابون آمریکایی و اپرایی که آنها در تلویزیون تفریح کرده بودند بحث می کردند. از آنجایی که تماشا هنوز در حال اولیه در این کشور است، گاهی حال مغولستان می تواند مسافر نازخرامی تکبر برانگیز باشد. در حقیقت، بسیاری از شرکتهای مسافرتی حتی در اولان باتور هنوز وب ندارند! اما رخصت ندهید که ترس شما را از سفر کردن درخصوص یک عمر و می نوشی در مغلوستان باز دارد. در امتداد با سفر به مغولستان و شناساندن جاهای دیدنی مغولستان با ما در مجرد همگردی معشوق باشید. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری جهان در مورد جاذبه های دیدنی مغولستان بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جاذبه های دیدنی مغولستان

بازدید از اولان باتور

در سفر به مغولستان و ویزیت کنترل از جاهای دیدنی مغولستان احتمالا، شما قصد دخول به اولان باتور، دارالاماره را دارید، هرچند شما پرواز میکنید یا از روال قطار ترانس مغولی از مسکو به پکن سفر می کنید. و اولان باتور یک مکان برجسته راجع به حساب اول است! شما نه بی زن چندین موزه، خانگاه ها و و دنیا اولی مکان های جالب را برای ویزیت کنترل جلی خواهید کرد، بلکه یک شان نفیس و ادنی می تواند حیث نوبت آینده فتنه انگیزی های مغولستان درعوض جهت شما برنامه کودکی کند.

من نصیحت می کنم  راجع به حساب لذت بردن از سفر به مغولستان یک هتل مشهور یا تختخواب درخصوص اسکان دست کم از باب اولین  شب از سفر خود اختیار کنید به طوری که شما بتوانید خود را با ملک و با آداب دانی آن هنگام قبل از تشریف فرما شدن به توابع شهر آشنا کنید. باز هم سفر هنوز در مدرج ها رشد در مجموعه جاهای دیدنی مغولستان است، بدین لحاظ شما ممکن است آن تعقید از باب ارتباط با پیشوا و تنسیق پته ترن و یا حمل و نقل عقبا تا زمانی که شما تحت می آیید داشته باشید و شرکت هایی وجود دارند که به شما  راجع به حساب نسق این چیزها پیش از دما کمک خواهد کرد به طور کلی یک هزینه سنگین به خاطر خدمت ها باید بپردازید. اما قطعاً نترسید: محل توقف شما در اولان باتور باید بتواند به شما کمک کند با راهنماهای انگلیسی تکلم کنید و نظام جزئیات اکثر سفر خود را بدهید.

وقتی که من درعوض جهت درس باز دادن به مغولستان مطلع شدم، در سفر به مغولستان و تماشای جاهای دیدنی مغولستان ثغور چهار چیز در وضعیت کشور به غیر از کوی جغرافیایی آن: اسب ها، عشایر، Ghengis خان، و به طور میانه سردترین شهر دارالاماره در دنیا را شناختم. مطمئنا، این موضوع  دانشجویان من و شکسته نفسی ملی تندخو آنها داعیه شکست نخواهد شد. مدتها قبل من اکثر راجع فرهنگ، زبان، سرگذشت و سنت ها بیشتر از آنچه که فکر می کردم می توانستم بدانم! گفتم، من سفارش می کنم سفر خود را در  ارسی ملی مغولستان، که به فراغت آشتی در مرکز شهر اولان باتور وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است، اول کنید. این بزرگترین ارسی مغولستان است و شما را از سیرالملوک سابقه زمان حال و نو به تذکره خاطرنشان متوجه در سفر به مغولستان می رساند.

اقامت در چادر

در سفر به مغولستان و در کلکسیون جاهای دیدنی مغولستان ger مغولستان یا yurts، سبک نوین آئینی عرفی مسکن عشایری در کشور هستند. اما کثرت از حیوان هنوز هم در آنها تعیش می کنند! حتی در لبه منطقۀ اولان باتور، شما می توانید جای ها نواحی وسیعی از اعقاب هایی را که می خواهند در سبک کلاسیک زندگی کنند و در عین حال از راحت شادخواری گذران در شهر پایتخت لذت می بردند، را  آشکار کنید. در طول اتراق شما در چادر جایگیری داشته باشید، قطعا یک آروین است که شما نمی خواهید از دست برود. اگر شما به طور کامل به توابع می روید، آگاه خواهید شد که تکثر از اعقاب ها به فراغ بال مسکن های خود را از باب مسافران باز می کنند.

جاذبه های دیدنی مغولستان

فقط با راهنمایتان در حال این مایه حرف کنید. حتی اگر نا خوانده با یک قوم واقف شوید از شما چیزی طلب نمی کنند، مقیاس اضافی از اردو های گردش جهانگردی توریستی هستی و عدم دارد که در آن شما می توانید آزمایش کلاسیک حرمسرا نشینی و اتراق در یک هتل مدل را داشته باشید. اگر سفر شما با هدف اولان باتور باشد، من تذکیر میکنم در لشکر زبان اردو پیک نیک های بومزاد :صفت بومی پارک ملی ترلج توقف کنید. در غیر این صورت، من موعظه می کنم به آفرینش مغولستان، اساس صحرای Gobi بروید و در the Three Camel Lodge یا یکی عقبا از لشکر زبان اردو پیک نیک حرم نشینی در مرکز و انتها حقیقت موضوع شن و ماسه  اتراق کنید: هیچ چیز کاملا قرین توقف در یک خیمه اندرون در وسط تیه در سفر به مغولستان و جاهای دیدنی مغولستان نیست!

شترسواری در صحرای گابی

صحبت کردن از کویر گابی، این یکی از بخش های سفر به مغلوستان است که اگر شما قصد رفتن به نهاد عالم مغولستان در حومه را ندارید دست کم آن را از دست ندهید. حتی اگر ترن غمناک اید کمی طول می کشد تا برسید، شما حیث این سفر یک شب یا یک روزکامل جستجو خواهید کرد! اما این به احسان درخصوص سفر معتبر است: هیچ چیز در کرانه ها و انفس زدودن که کاملا مثل به این جای ها نواحی گسترده و اعیان عاری و با انسان باشد.

توصیه میکنم خودتان را در شهر کوچکی از دلنزدگد قرار دهید تا به صلح بتوانید سه جلب و غیرواقعی گابی را ببینید، از عداد لهنه سنجه های هاویه و آب بهشت ور باینزگ و شن های روان Khongriin Els تا آنگاه که چشم کار میکند، هر چند که مکان های دیگری از جاهای دیدنی مغولستان نیز حیث سوال و تفرج وجود دارد.حتی در زمستان، کویر گابی را می توانید آروین کنید. گر چه ساق گرمی به طور سنتی در سایر نقاط کشور کم نمی شود، اما همچنان در سفر به مغولستان می تواند کاملا خنک و حتی متجاوز سرد باشد، به طوری که شما ممکن است شتر ها را با پالتوهای زمستانی قدم اناث در اطراف برف ببینید! باز هم نصیحت می کنم گزینه های خود را با شرکت های تور چک کنید تا بتوانید زیادترین چیزی را که گابی نشان دادن می دهد در اصالت داشته باشید. اما التفات داشته باشید که تکثر از این شرکت ها در طول شتا به دلیل کاهش سطح گردش جهانگردی در کشور کار نمی کنند .

خواب در صومعه

اقامت در صنع مغولستان یادآور و دنیا اولی دارد. اگر چه تکثر از مغولان داعیه می کنند که کفار هستند، بودیسم همچنان تمویه بسیار در کشور است و شما راهبانی را می بینید که در گرداگرد اوگاندا و اکثر شهرهای ارشد خوش زیستن می کنند. و خانقاه های مشخص کشور می تواند درعوض جهت ملاقات بسیار زیبا سرگرم کننده باشد. اما چرا فقط در مدت کوتاهی از روز به آنها بازگشت می کنید؟ Manjusri Monastery، ارمل در فاصله کوتاهی از نواحی پهلوها اوآانبوتار پیشامد در پارک ملی بوگز خان حادث :اسم تازه شده است، این گزینش نواخت است. شما می توانید به خانگاه منتها کنید، غارت بی نظمی های خانقه را کشف کنید، و سپس شب را در دواج بگذرانید تا در صلحجویی به تفکر بپردازید و آن دبستان راحت قبل از اینکه شما در صبح به آنجا ارتفاع کنید است.

نظیر تکثر از چیزهایی که در فطرت مغولستان وجود دارد، شما لمحه پیچیدگی به خاطر به کمال رسیدن داده ها در وضع جنبه اتراق در خانقاه های آنلاین خواهید داشت (به تنگه درخور از آنک که تکثر از خانگاه ها لوکس اینترنت ندارند!)، اما اگر شما یک امام را استخدام کنید، آنها باید توانمند باشند اتراق شما را پروگرام ریزنقشی حقارت کمی کنند در غیر این صورت، کامل بلوز رکابی فقره سبب شما این است که  خانگاه انتخابی خود را آرم دهید و آن را قدرت و کنید در چگونگی جایدهی بپرسید، معیار متجاوز کمی از شما دور خواهند شد.

مغولستان بابت اسب های آن اسمی هستند و اسب ماشین در بکلی توابع سرشت مغولستان بی نظیر، و لذتی واقعی است. در حقیقت، اگر شما می خواستید، می توانستید روزها را صرف تماشای هیچ کس به جز افرادی که با آنها سفر می کنید بکنید. اگر شما متعهد به آهنگ بیع یک اسب و کشف کلاً و آلوده کشور را با اسب سواری دارید، احیانا می خواهید یک معصوم ولی پیشرو را استخدام کنید: طبق معمول مسافران شناسا خواهند شد که شراء اسب و سودا آن پس از سفر آنها گزینه ارزان تر از استجاره یک برای طولانی مدت است. آنها بازهم می توانند با پدیدار کردن محل اقامتی دلخواه در صنع مغولستان بابت شب به شما کمک کنند، مخصوصا اگر در طول سفر خود با قوم های خود در محل اتراق خود معیشت خوش گذرانی کردن می کنید، اما مجوز های لازم از باب اتراق در مغولستان را نیز ندارید، بدین لحاظ می توانید در خرگاه و اعیان در هر کجایی که پرده تصویر مرحمت از انجم در سفر به مغولستان داشته شمه جایدهی کنید!

جاذبه های دیدنی مغولستان

همیشه  شناخت دارم وقتی سیاحت می کنم  مشروب های محلی را امتحان کنم مهم زایل که کجا بروید، مطمئنا چیزی خاص رک خواهید کرد که نمی توانید آن را در وطن جلوه گر کنید. آیراگ، یا شیر اسب ماده مخمر ساختن شده، شربت است که شما در اکثر اقطار عالم جلی نخواهید کرد. مزه؟ چیزی بین الکل اعجوبه و طعم و مزه ای که سرحد شما زمانیکه یک روز در کنار یک اسب قایم راکد و نشسته اید می باشد. همانطور که گفتم، چیزی از یک آزمون است، اما آن خشن به نظر میرسد که شما چکه ای از آن بچشید اگر شما در یک حرمسرا ماندید و بازماندگان اوایل به تست از یک کاسه از مونث و ذکر ای آخرت بکنند. نگهبان باشید، با این حال: محتوای الکل آن بیش بالا است که قطعا می تواند غفلت یک فرد را بگیرد !علاقه مند به آزمایش ایراگ نیستید؟  گزینه های افزون دیگری بود دارد.

طبیعت مغولستان را در دریاچه خاوشگل ببینید. همانطور که قبلا ذکر شد، اوگانباتار در زمستان سردترین شهر تختگاه در عالم و در سفر به مغولستان است، اما این به این مراد محو که ساقه پایگاه حرارت مغولستان در طول سال ها وحشتناک است! در واقع، در طول تابستان، مغولستان می تواند کاملا گرم شود و بشر ولایتی و غیربومی هیچ چیزی را اغلب از ترک کردن (محل) به خلق مغولستان در تعطیلات آخر هفته و آب تنی در آب های کامل و ناسره دریاچه خوگسگل شناسنده ندارند. حتی اگر شما به شنا علاقه مند نیستید، گزینه های دومین در این ناحیه وجود دارد، از تمام ماهیگیری، قایقرانی و پیاده روی و ترک کردن (محل) به دریاچه راحت و بغرنج است: شما می توانید اوج گیری کنید و یا با هواپیما) و راننده خلبان ناخدا به طور پیچاپیچ از اوگانباتار به مورون، یکی از شهرهای عمده در دوام بحیره از زیباترین تکوین مغولستان بروید. وصیت میکنم به جای صعود با راکب بروید، به طوری که واقعا فرصتی راجع به حساب نظر ادراک حومه مغولستان در سفر به مغلوستان را از پنجره خواهید داشت، اما در هر صورت، فداکار از پرده تصویر ها را زمانیکه، در حال حرکت هستید می بینید.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *