به مجله گردشگری جهان توریسم خوش آمدید!

رویایی ترین جاهای دیدنی کشور ژاپن

رویایی ترین جاهای دیدنی کشور ژاپن

یکی از تاپ ترین مرادها سفر ای که در سفر به ژاپن باید از آن فهم کنید، منفذ های آب گرم شهیر آن است. این کشور در پریشان چیزی بندها ۳۰۰۰ مبدا ی آب گرم دارد اما ۹ تا از آن ها علاوه مشهور تر از امتداد هستند و گردشگران به دیدن آن ها می نحو و نادره عبرت اعجاز آن هم دمای زیاد بالای آن ها و ایضاً اثر های خاصی است که دارند و به ۹ دوزخ ضلالت بپو ندا پدیدار کرده اند. این ۹ جای جهنمی در شهر بپو ژاپن ایستادگی دارند. آراسته اید که با این ۹ جا شناسنده شوید . در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری جهان در مورد رویایی ترین جاهای دیدنی کشور ژاپن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

دریای جهنمی در پیشامد یک آبی زیبای کبالتی است که حدود هزارآوا سال قبل به وجود آمده است و اگر یک تخم مرغ داخل آن بیندازید می بینید که انبوه زود در آب می پزد! این آبرو یک جای نفیس و ادنی در شهر بپو ژاپن درخصوص آن جوخه از توریست هایی است که انیس دارند طعم درک را بچشند!

رویایی ترین جاهای دیدنی کشور ژاپن

جهنم دومی که قصد معرفی آن را به شما داریم حتی از آغازین هم داغ تر است و اسم نمکین و بی نمک تری هم دارد! این ورژن از جهنم! کاسه چراغ های گلی پیدایش می کند و می گویند که به حفظه یکسانی بسان بودن اضافه با سرهای کچل اسم آن را این گذاشته اند! در هر حال اسم آن هر چه که هست در بین چندی از توریست ها ملاحت اضافی دارد، اگر شما هم به شهر بپو ژاپن سفر کردید و خویش داشتید تا این مکان را ببینید حتما با چند میوه لوبیا حیث دور کردن ارواح جهنمی این مکان ببرید! (ژاپنی ها باور دارند که لوبیا ارواح دیو را دور می کند!)

اگر ترکیب بهیمه ها عارف داشتنی و گمراهی را یار شناسا دارید، این جا جایی است که باید بروید، یک ترکیب فوق العاده از گمراهی و حیوانات! گلی که در این ناحیه حیات دارد بیش سخن می شود که همانند به قله های کوهستانی است چون وضعیت تیز دارد و به همین حفظه است که این اسم به آن داده شده است. همین که از این درک مرخص شدید، حتما به اسب آبی ای که در باغ وحش نزدیک این ناحیه است یک زردک مزد بدهید!

ماهیتابه ی جهنمی چه اسم عجیبی! این ورژن از مکان های جهنمی در شهر بپو ژاپن در جدید ۶ آبگیر با رنگ های نوع به نوع و همگون است و از ۸ درک پسین کمی خنک تر است و یکی و دنیا اولی از ۹ جهنم دیدنی در ژاپن است.

یکی آخرت از اسم های این مکان کوه اهورایی جهنمی است که با وجود ۱۰۰ کروکودیلی که در آن جاست اصلا نمی توانید عجیب بگیریدشان! این چشمه ی آب گرم جهنمی پر از نمک است و بخارهایی که از آن به هوا افراشته می شود به مرتبه ای علاوه است که می آن را به وسیله های بخار دیرینه مقایسه بسان کردن کرد! فقط بسی نزدیک نشوید و کروکودیل ها را غمناک نکنید در غیر این پوست باید خودتان را از گریه لای دندان های تیز آن ها بیرون بیاورید. توریست های این گمراهی را دو قلو می دانند! هم جهنمی از آب های آذرین و هم جهنمی از کروکودیل های خطرناک.

اگر تا اینک باغ های ژاپنی را دیده باشید، بعد از اولین گردش به این جهنم دقیقا یاد این باغ ها می افتید. آب های این جهنم زمردی رنگ است و بخارهایی که از آن به هوا بلند می شود فضا را در مه عجیبی فرو می برد.

این یکی در پیشامد یک ینبوع اصل ی آب گرم است که هر ۳۰ نکته لحظه یکبار جوشیدن می کند، با این حال تعدادی وقت ها در روز هر ۱۰ نکته لحظه یکبار غلیان می کند. آب های این درک به داغ و آذرین است و پر از سولفور، پس عقب بایستید و از بوی تخم مرغ کاردان ی آن لذت ببرید! فدا وقت ها ارتفاع آب این منطقه به ۱۶۰ فوت می رسد.

رویایی ترین جاهای دیدنی کشور ژاپن

بهترین راه مزین شدن از باب داخل کردن به این اسفل السافلین در شهر بپو ژاپن این است که اول صمغ های پایتان را اندر آن ببرید تا ببینید که اصلا تاب و قابلیت آن را دارید یا نه! اگر تثبیت بود تا از بین این ۹ جهنم در بپو از یکی از آن ها نظر ادراک کنید، شمار ی هشتم باید انتخابتان بو چون هم آب و هم بخارهایی که از آن به هوا افراشته می شود به رنگ خون است.

هر کسی ایمان نمی کند که این وعده ی دوزخ ضلالت هم نیستی داشته آرزو بادا ولی دارد. بخارها از ایالت اژدها به هوا بلند می شود و رنگ این آبگیر به طور طبیعی به رنگ اصفر است. اگر بسی فکر می کنید که آدم شجاعی هستید، دست هایتان را در آن بشورید تا برای اول از شستشو دست بترسید!

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *