به مجله گردشگری جهان توریسم خوش آمدید!

معرفی جاذبه های دیدنی اکوادور

معرفی جاذبه های دیدنی اکوادور

در ادامه معرفی امکان و دیدنی های کشورهای دنیا قصد داریم تا کشور اکوادور را معرفی کنیم،این کشور دارای فرهنگی بسیار غنی می باشد و طبیعت بکر ان می تواند شما را محبوت خود کند، ساختمان های بسیار زیبای از گذشتگان این کشور باقی مانده است، این کشور دارای جاذبه های بسیار دیدنی و زیبایی است و می توان گفت بسیار زیبا و برای تفریح بسیار مناسب می باشد.در ادامه با مجله گردشگری جهان توریسم همراه باشید تا به معرفی جاذبه های دیدنی اکوادور بپردازییم.

اکوادور سرزمینی واقع در قاره آمریکا است، که همه در زمینه ای از شگفتی های ذاتی قرار گرفته اند، با منظره هایی که بین جنگل های خشنود گرمسیری و آتشفشان ها وجود دارند. چه با کاوش در کلیساهای نفیس کویتو ، پایتخت کشور و چه با قایق سواری در رودخانه آمازون ، خاطرات خوبی در ذهن گردشگران باقی خواهد ماند. در اینجا جاذبه های گردشگری مرجح در اکوادور که نباید از دست بدهید را معرفی می کنیم:

معرفی جاذبه های دیدنی اکوادور

کوتوپاکسی

کوتوپاکسی ، دومین قله ی مرتفع در اکوادور می باشد ، که فراز آن به ۵۸۹۷ متر می رسد. کوه آتشفشان یکی از معدود یخچال های غریزی استوایی در گیتی افق ها است که از ارتفاع ۵۰۰۰ متری شروع می شود. کوتوپاکسی از سال ۱۷۳۸ با بیش از ۵۰ فواران یکی از فعال ترین آتشفشان ها در گیتی افق ها است، اگرچه فعالیت کنونی آن به چند دمه دود تف گاز گوگرد بی منتها می شود.

معرفی جاذبه های دیدنی اکوادور

بانوس

شهر کوچک بانوس در پای کوه آتشفشان فعال تونگوراهوا (Tungurahua) قرار دارد. بانوس بعد از اینکه چشمه های آبگرم توسط آب های حرارتی آتشفشان به وجود آمدند نام گذاری شد که یکی از نقاط محبوب سفر در اکوادور است. بانوس به عنوان دروازه ورود به آمازون شناخته شده می عطر و مکانی وضعیت علاقه برای تورهای جنگلی است.همچنین آبشارهای تکثر در اساس دره رودخانه عمیق وجود دارند که گردشگران زیادی را جذب می کنند.

جزایر گالاپاگوس

جزایر گالاپاگوس یک مجمع الجزایر کوچک از جزایر آتشفشانی متعلق به اکوادور در اقیانوس آرام شرقی می باشد. جزایر کاملا دور و جدا از هم هستند. گالاپاگوس به خاطر اکوسیستم منحصر به فردش در گیتی افق ها مشهور می باشد، که برای نظریه انتخاب نهادین چارلز داروین ، الهام بخش است. لاک پشت های غول پیکر ، شیر دریایی ، پنگوئن ، حرذون دریایی ، و گونه های مختلف طیور را می توانید در اینجا ببینید. کنترل محکم توریست ها برای محافظت از زیستگاه های ذاتی می باشد، و تمام گردشگران باید با یک راهنمای تور طبیعت همراه شوند.

معرفی جاذبه های دیدنی اکوادور

میندو

میندو (Mindo) به مسافران اهمیت دهنده به حوالی زیست دو بهترین اکوسیستم تنوع زیستی را نمودن می‌دهد: رشته کوه های آند حاره و زمینهای پست چاکوان. در اینجا ملاقات کنندگان جنگل‌های ابر، مزارع، سه رودخانه بزرگ و صدها نهر را می‌ببینند. میندو یکی از محبوب‌ترین مقاصد سیر اکوادور است که طیف گسترده‌ای از فعالیت در فضای باز اعم از قایق سواری و تماشای پرنده ها در کوهستان، اسب سواری و پیاده روی را فراهم می‌کند. مسافرانی که فعالیت‌های کمتر اکید را ترجیح می‌دهند ممکن است از یادگیری در حال شکلات ساخته شده از دانه کاکائو در محصول نهایی لذت ببرند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *