به مجله گردشگری جهان توریسم خوش آمدید!

نکات مهم در زمان سفر به لس آنجلس

نکات مهم در زمان سفر به لس آنجلس

ز کلکسیون نکات سفر به لس آنجلس بدانید که نظر آب و مهمل و زمینی یکی از کامل بلوز رکابی نقاط دنیا منظور می شود. از این رو لس آنجلس گردی در هر فصلی نازل و گران بوده و مشکلی از این نظر وجود نخواهد داشت. این شهر دارای هفت منطقه ی متنوع می باشد. نواحی ساحلی دارای آب و لغو گرم و مقبول بوده و در کلیه سال نیز این جو خود را حفظ می کنند. زمستان ها در لس آنجلس گردی کمی خنک تر و مصاحب با وزش باد می باشد. در سفر به لس آنجلس اگر قصد دارید در سواحل لس آنجلس حمام خور بگیرید یا شنا کنید، بهتر است از ماه آوریل تا اکتبر برای سفر خود برنامه ریزی کنید. حتماً در سفر به لس آنجلس این امکان وجود دارد که گرمای هوا را در کلیه ماه های سال در این مناطق داشته باشید.  در ادامه در مطلب آمریکا در مورد نکات مهم در مورد نکات مهم در زمان سفر به لس آنجلس بیشتر صحبت می کنیم.

نکات مهم در زمان سفر به لس آنجلس

پیرامون اندرونی این شهر مانوس سان فرناندو والی (San Fernando Valley) تموز هایی گرم و شتا هایی سرد دارند. در محیط خارج از شهر نیز مدل بالا بودن و بن بودن دمای هوا برخی شدیدتر از داخل حول وحوش ی شهری می باشد. در کل آب و هوای این شهر برای سفر در هر فصلی رخیص است.لس آنجلس دارای ۱۱:۳۰- توفیر زمانی با تهران است. از نقشه نکات سفر به لس آنجلس بدانید که برای مناسبت با دفتر فعالیت ها گردش جهانگردی در این شهر می توانید با تعداد ی ۸۸۲۲ ۶۸۹ ۲۱۳ ۱+ تماس بگیرید.

این شهر دارای ۷ ناحیه است که هرکدام پیش تعداد ی ویژه و عام به خود را دارند. داون تاون (Downtown) با پیش شمار ی ۲۱۳، West of La Cienega Boulevard با پیش مقیاس ی ۳۱۰، سان فرناندو والی (San Fernando Valley) با پیش مقیاس ی ۸۱۸، ایست (East) با پیش شمارش ی ۶۲۶ و Some areas in the South and East با پیش اندازه ی ۵۶۲ ، پنج ناحیه از این هفت منطقه ی شهری هستند.

هزینه های سفر به لس آنجلس

هزینه های عمده ی سفر در لس آنجلس گردی شامل محل اقامت، خورد و خوراک، حمل و نقل و سرکشی از اماکن دیدنی و تفریحات می باشد. این بورس ها می تواند با توجه به سرمایه ی شما افزودن پیدا کند یا کاهش یابد. از طرح نکات سفر به لس آنجلس بدانید که شما می توانید از راهکارهایی استعمال کنید که بتوانید هزینه ی سفر خود را کاهش دهید. در ادامه، فاتحه به صحبت در مورد بورس های مد در لس آنجلس گردی آماده و سپس نکاتی برای کاهش هریک از آن ها بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

نکات مهم در زمان سفر به لس آنجلس

هزینه ی محل اقامت

قیمت هتل های لس آنجلس در کل سال تغییر محسوسی ندارد، اما در تعطیلات زمستانی، که قدر مسافران بسیار است، قیمت ها بعضی نقصان می یابد. این تکثیر و کاهش قیمت از ماه ژوئن تا سپتامبر دنباله دارد. از اواسط ماه ژانویه تا مارس شاهد قیمت ها کمی کاهش می یابد. هتل هایی که در ناحیه ی ساحلی قرار دارند نیز در فصل زمستان، به دلیل سردی آب و هوای منطقه، کم قیمت تر از دیگر ماه ها هستند. از سرمشق نکات سفر به لس آنجلس بدانید که اگر بخواهید هتل های لس آنجلس را برای جایدهی خود آزادی کنید، باید بدانید که هتل های این شهر با توجه به وجه های نوع به نوع و همگون مسافران قیمت های خوب و متنوعی دارند.

شما می توانید اتاقی مناسب با هزینه ی مورد نظر خود را پیدا کنید. هتل های ۱ ستاره ۴۶ تا ۱۰۰ دلار، ۲ آکتور ۵۴ تا ۲۴۲ دلار، ۳ آرتیست ۷۹ تا ۲۷۶ دلار، ۴ بازیگر ۱۶۰ تا ۴۲۷ دلار و ۵ بازیگر ۴۰۰ تا ۵۴۳ دلار هزینه دارند. برای جلا بورس ی کمتر می توانید هاستل ها یا دواج ها را به نشانی محل اتراق خود آزادی کنید. هزینه ی اتاق های اشتراکی بین ۳۰ تا ۴۹ دلار و هزینه ی یک اتاق ویژه و عام با تخت دونفره بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار به ازای هرشب می باشد.

نکات مهم در زمان سفر به لس آنجلس

هزینه ی غذا

هنگام لس آنجلس گردی در نظر داشته باشید که قیمت غذا و نوشیدنی در شهر لس آنجلس کثیر گران نیست، از این رو مشکلی از این بابت نخواهید داشت. در این شهر گزینش های متعددی برای شما وجود دارد. در لس آنجلس گردی شما می توانید غذاهای خوب و کم قیمت قیمت را از تمامی سوپرمارکت های شهر پیدا کنید. ایضاً فست فود های زنجیره ای N’Out Burger و Tommy’s Burgers ، که به صورت محلی تک ودو می کنند، نیز قدرت و های خوبی می باشند. این فست فودها هم غذاهای مناسب و هم غذاهای گران دارند.

از نقشه نکات سفر به لس آنجلس بدانید که اگر بخواهید صبحانه ای کم ارزش تهیه کنید، می توانید فست فودها را تفویض اجازه تصرف کرده و ۴ تا ۸ دلار برای وعده ی صبحانه ی خود هزینه کنید. برای تهیه ی چاشت با کریه و نو کم ارزش توصیه می کنیم سری به بار های مفت مکزیکی بزنید. جمع بر آن می توانید با مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه ی ۵ تا ۱۰ دلار چاشتگاه خوبی در فست فودها نوش جان کنید. صرف شام در کاباره های نادره و عادی حدود ۸ تا ۱۴ دلار برای شما در می آید. می توانید در لس آنجلس گردی انواع کاباره های چینی، یونانی و هندی را قدرت و کنید که طبق معمول مطعم های ارزانی هستند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *