به مجله گردشگری جهان توریسم خوش آمدید!

بررسی دلایل استفاده از اتوبوس و قطار

بررسی دلایل استفاده از اتوبوس و قطار

مجله ی گردشگری جهان توریسم در این پست به برسی ویژگی های مثبت و منفی استفاده از قطار و اتوبوس می پردازد که همین برسی ها را می توانید برای انتخاب روش سفر خود داشته باشید. بررسی دلایل استفاده از اتوبوس و قطار را می توان به عنوان مبنایی برای تصمیم گیری خود در نظر داشته باشید. با ما همراه باشید.

بررسی دلایل استفاده از اتوبوس و قطار

امنیت برای سفر با قطار و سفر با اتوبوس

قطار  امن ترین وسیله حمل و نقل در دنیاست. وقتی سوار قطار می‌شوید نگران گم شدن در جاده‌های ناشناخته یا تصادفات جاده‌ای نباشید و معتدل در صندلی خود بنشینید و منظره ها متحسن را گشت وگذار کنید.

در طول سفر با قطار می‌توانید به واگن بار یا رستوران رفته و غذای دلخواهتان را سفارش دهید و همان جا بخورید یا در صندلی خود بنشینید و فیلم مورد علاقه تان را ببینید، کتاب بخوانید، عزم دلخواهتان را گوش کنید و اگر دوست نداشتید بخوابید.

ایستگاه‌های ترن در مراکز شهرها هستند و ندرتاً در کنار آنها ایستگاه تاکسی و مترو نیستی دارد، برعکس باند که اغلب چند کیلومتری بیرون شهر ثبات دارد و دسترسی به افزار حمل و نقل همگانی کمونیستی در آن سخت است. با قدرت و قطار در هزینه و وقت رسیدن به ایستگاه صرفه‌جویی می‌کنید.

در کل معایب سفر با ترن علاوه کم است اما در ایران خطوط ریلی محدود است و نمی‌توان آن را به یک آزادگی اول و در همه جا معرفی کرد، اما اگر گزینه قطار در منهج سفرتان موجود است، بدون شک آن را قدرت و کنید. راستی سفر با قطار کمترین آلودگی را راجع به حساب محیط‌زیست دارد. حیث همین سفر با ترن را سفر سبز نام نهاده‌اند.

به‌طور حتم یکی از راحت‌ترین ابزار حمل و نقل همگانی کمونیستی در سفر هواپیماست. هواپیما ها در امتعه مختلف لمحه سفر را به حداقل می‌رسانند تا مسافران، طلایی‌ترین لحظات خوش زیستن خود را بین مبدا و مقصد تلف نکنند.

پرواز با جت توانسته ناس را به مناطقی ببرد که پیشینیان وی آرزوی دیدن آنها را داشته‌اند و هر ساله بیش از ۳۰۰ میلیون نفر ابوالبشر و جانور با هواپیما سفر می‌کنند، چرا که تاپ :صفت عالی نوع سفر بین قاره‌ای است و هزینه‌های زمانی سفرهای طولانی را کاهش می‌دهد، اما شرایط اوج گیری می‌تواند به مجموعه‌ای از مشکلات سلامتی مثل عفونت و کمردرد تا لخته شدن خون منجر شود.

سفر هوایی یکی از پر ریسک ترین و خطرناک ترین کالا اقسام سفر است، همه ما قطعا در طول زندگی با خبر سقوط جت روبرو شده‌ایم، پیوستگی تلخی که موجب کشته شدن همه سرنشینان آن می‌شود. همین وقوع اجماع تراضی محرک شده غزارت از افراد قید مزایای سفر هوایی را زده و آن را از گزینه‌های انتخابی خود خارج کنند.

بررسی دلایل استفاده از اتوبوس و قطار

هزینه ی بلیط قطار و بلیط اتوبوس

همچنین هزینه مسافرت با هواپیما در مقایسه با کالا اقسام وسایل نقلیه دیگر در وافراً و به ندرت اوضاع گران‌تر است و در سفرهای تفریحی و خانوادگی باید رقم بالایی را حیث آن در نظر بگیرید.

اما با وجود ریسک بالا، درعوض جهت سفرهای خارج از کشور و بین قاره‌ای کامل بلوز رکابی گزینه هواپیماست به شرط این‌که شرکت هواپیمایی معتبری را انتخاب کنید که امنیت سفر شما را تامین کند.

راستی در شماره بعد قصد داریم راهنمای سفر با هواپیما را برایتان بنویسم، پس با ما معشوق باشید.

در سراسر دنیا، استعمال از اتوبوس، یکی از ارزان‌ترین گزینه‌ها به خاطر سفر است. کاربرد از کشتی راجع به حساب سفرهای برون‌مرزی یا از بادیه نشین به شهر دیگر، برایتان زیاد ارزان‌تر کامل می‌شود،

اما از آن هنگام که هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست، اتوبوس هم معایبی دارد که موجب می‌شود نفوس تمایلی به سفر با مسافر(خودرو نداشته باشند. بر‌خلاف تصعید با هواپیما یا استعمال از قطار، سفر با سرنشین بیش طولانی‌تر است و در اکثراً اوضاع آنقدر فارغ بال آهسته هم نیست.

همین ادله باعث می‌شود اکثر نفوس اصلاً از مسافر(خودرو از باب مسافرت استفاده نکنند. کسانی که با راکب سفر کرده‌اند، بخوبی می‌دانند باید برنامه‌های خود را با رانندگان راکب تنظیم کنند؛ حتی از باب مصرف از سرو بهداشتی.

بررسی دلایل استفاده از اتوبوس و قطار

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در سفر با کشتی با آن برابر شوید، هنگامه و خلوت راکب است. خصوصاً زمانی که عزب سفر می‌کنید ممکن است در شرایطی استقرار بگیرید که مجبور شوید آزگار طول معبر را در کنار یک فرد غریبه بگذرانید. این غریبه ممکن است کم‌حرف یا پرحرف، مرتب یا کثیف و منضبط باشد.

ممکن است سر جای خود بنشیند یا حتی جای شما را هم بگیرد. کثرت از اشخاص درخصوص سفر با اتوبوس، بالش و پتو به معاشر می‌آورند که ایده‌ افزون خوبی است.

مسلماً هر چه وسایلی که معاشر خود می‌برید، سبک‌تر باشد، سفر راحت‌تری خواهید داشت. در صندوق اتوبوس‌ها حسب معمول جای کافی درعوض جهت نگهداری چمدان‌های بزرگ و سنگین وجود ندارد. یقیناً اتوبوس‌های بهتر، طبعا گران‌تر است، اما باز هم قیمت‌شان به بلیت جت نمی‌رسد. خطوط اتوبوسرانی بهتر حسب معمول توقف‌های بیشتر، صندلی‌های راحت‌تر و امکانات بهتری دارند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *