به مجله گردشگری جهان توریسم خوش آمدید!

جزایر راجا آمپات بهشت بر روی اقیانوس های زمین

جزایر راجا آمپات

 

جزایر راجا آمپاتکه به زبان محلی به معنی چهار پادشاهان است در غرب استان پاپوآی غربی در کشور اندونزی قرار گرفته است. این مجمع الجزایر که در موقعیت شمالغربی جزیره گینه نو قرار دارد متشکل از بیش از ۱۵۰۰ جزیره کوچک می‌باشد

این جزایر مانند دیگر جاذبه های گردشگری اندونزی یکی از شگفت انگیز ترین مکان های طبیعی جهان به شمار می رود که پر از غار ها، صخره های مرجانی، گیاهان گرمسیری و موجودات آبزی کمیاب است.

در نزدیکی یکی از این جزایر، غار کوچکی به نام غار Tolomol قرار دارد که نقاشی های انسان های اولیه بر روی دیوار های آن به چشم می خورد و نشان از قدمت زیاد کشور اندونزی می دهد.

همچنین در سمت شمال این جزایر می توانید میراث جنگ جهانی دوم را مشاهده کنید. بقایای کشتی های غرق شده در جنگ جهانی دوم هنوز در این منطقه باقی مانده است. زیبایی های طبیعی این جزایر به حدی است که مردم آن را بهشت دوست داشتنی می دانند. این جزایر دارای تنوع زیستی متعدد است و سالانه گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب می کند. شما می توانید در این جزیره ها علاوه بر دیدن کردن از زیبایی های طبیعی ازانجام فعالیت هایی مانند غواصی، قایقرانی و ماهیگیری نیز لذت ببرید.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *